מבצעים והטבות

חבילת ספא "נירוונה" 500₪ לזוג

מבצע זוגי מפנק…

 מתחילים בעיסוי מפנק בכפות הרגליים במכשיר מקצועי המעניק תחושת אופוריה הכולל שתייה קרה/חמה באזור מנוחה.

סאונה יפנית שעוזרת להסדיר את חילוף החומרים, לנקות ולהצעיר את העור ועיסוי זוגי מפנק מבית "ספא נירוונה" המתבצע לפי בחירת הלקוח, במשך 45 דקות .

אירועי בוטיק בנירוונה ספא!


חבילת חברים ל 4 אנשים
עיסוי 45 דקות לכל אחד
מסיבת קריוקי 3 שעות
סאונה + אמבט מפל + בקבוק שמפניה
וכל זה רק ב 1350₪

מבצע מנוי לעיסוי

עכשיו זה הזמן להכין את המערכת החיסונית שלך לחורף! מנוי לעיסוי 5+1 זה מה שצריך!
ניתן לבחור את העיסוי המתאים לך:
עיסוי פנים
עיסוי אנטיצלוליט
עיסוי לימפתי
עיסוי קלאסי / עיסוי משולב
עיסוי ספורטאים
התמדה בטיפולים תביא לתוצאות טובות יותר!

שובר מתנה מספא נירוונה — מתנה אקסקלוסיבי, בלתי נשכח ויוצא דופן  

שובר מתנה לספא זו אפשארות מצויינת לדאוג ליופי ולבריאות של קרוביכם. בחירת ספא במתנה — מסימה קלה ונעימה. תוכניות מיוחדות של רלאקס, הבראה ותיקון הגוף יעזרו לשכוח מחרדות ומתחים ולשקוע לתוך עולם היופי,הבריואת והנחת.! תעניק הזדמנות מסע לתוך חלום עם חוויה של הספא

בואו אלינו או תתקשרו ואנחנו נעזור לכם לבחור! תביאו ליקריכם, לחבריכם או לקולגות מתנה אשר לא תשאיר אותם אדישיםרייקי - מילה יפנית, אחת המשמעויות שלה זה שיטת ריפוי טבעית. השיטה פותחה בשנת 1922 ביפן על ידי מיקאו אוסואי. שיטת ריפוי טבעית המבוססת על שימוש באנרגיית החיים והיקום האוניברסלית. המטפל הוא צינור להעברת אנרגיה שמפעילה את המשאבים הטבעיים של גוף האדם להתחדשות וריפוי עצמי.

 טיפולים של רייקי מעצימים אפקט של טיפולי גוף אחרים.

בשיטה יש כמה סוגים של טיפולים:


טיפול מגע.


אחרי שיחת היכרות עם מאסטר מטפל וגיבוש בקשות / מטרות, המטופל, לבוש בבגדים נוחים, שוכב על מיטת עיסוי. המטפל שם את ידיו בעדינות על גוף המטופל מהראש עד כפות הרגלים תוך כדי העברת אנרגי

 רייקי. בדרך כלל מאסטר מטפל משתמש בצלילים מיוחדים (קאטאדאמה) ומוסיקה מרגיעה. התחושות במשך הטיפול משתנות מאדם לאדם, כי כל אחד מיוחד במינו😉. בסוף הטיפול מגיעה תחושת רוגע מוחלט וקלילות, הגוף מתמלא בכוח, אנרגיה ומרץ.

משך הטיפול כשעה.

לקבלת תוצאות ממשיות מאסטרים ממליצים על סידרה של 10 טיפולים.


טיפול מגע מקוצר


המטופל ,לבוש בבגדים נוחים, שוכב על מיטת עיסוי או יושב על כיסא. מאסטר מטפל מעביר את ידיו בעדינות על מרכזי אנרגיה בסיסיים תוך כדי העברת אנרגיית רייקי. טיפול מקוצר יכול להיות תוספת שמעצימה אפקט של עיסוי, כלי שנועד "להטעין את הסוללה", להוריד לחצים, חרדות וכאבים.

משך הטיפול כ20 דקות


טיפול מרחוק


המטופל יכול להימצא בכל מקום על פני כדור הארץ!!! המטופל מארגן לעצמו מקום שקט ומבודד, דואג שלא יטרידו אותו במשך חצי שעה, מפעיל מוסיקה נעימה, שוכב על המיטה ומקבל אנרגיה. את זמן תחילת הטיפול וגיבוש הבקשות קובעים מראש עם מאסטר מטפל.

הטיפול יכול להיות חד פעמי להורדת לחצים נפשיים או סידרתי כדי לפתור בעיות ארוכות שנים.


טיפול מנטאלי/ נפשי.


ביפן אומרים "תרפא את הראש, הגוף יתרפא", כלומר ראש בריא ימצא דרכים לרפא את הגוף.

בטיפול הזה מאסטר מטפל שם את ידיו על הראש של המטופל תוך כדי העברת אנרגיית רייקי. בטיפול גם נהוג להשתמש בצלילים מיוחדים ( קאטאדאמה) ואפירמציות (הצהרות) מותאמות אישית למטופל. משך זמן הטיפול עד חצי שעה. 

הטיפול יכול להיות חד פעמי או סידרתי.

פנים

עיסוי פנים אמצעי יעיל למאבק בעייפות, קמטים ונפיחות. 

 קוסמטי / פיסול / פלסטי / מיופציאלי / למפתי / הירומסאג 'ספרדי / גואש / ואקום

  לקבלת אפקט אופטימלי מומלץ לקחת תכנית של 10 טיפולים

אבחון פנים ותוכנית אישית במתנה בהזמנת  10 טיפולים 

עיסוי  פנים אנטי אייג'ינג הרבל בול.

ניחוחות אקזוטיים מזמינים אתכם לעולם צמחי גן עדן היחיד במינו.

העיסוי היעיל הזה גורם לניקוי לימפטי של העור, התחדשותו, התפטרות מרעלים. 

התנועות הסיבוביות כובשות בתחושות נעימות, העור מתחדש ונעים עם כל מגע.

עיסוי "הרבל בול" הוא טיפול אנטי סטרס המעניק ברק לעור שלכם.

גוף

עיסוי אנטי צלוליטיס

עיסוי זה מתבצע באזורים מסוימים בגוף, באזורים בהם רואים את הפגמים האסתטיים בדגש על שומן תת עורי. לתוצאות טובות יותר מומלץ לקחת סדרת טיפולים. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים) 

עיסוי ניקוז לימפטי

טכניקת הרזיה, כאשר הדגש הוא על הוצאת נוזלים מיותרים בגוף ועיצובו. בזמן הטיפול בלימפה, התאים מתפרקים מהר יותר ומוציאים מהגוף פסולת ורעלים, בעקבות כך נוזלים מיותרים יוצאים מהגוף, הגוף נהיה חטוב יותר והמשקל יורד. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)

עיסוים מפנקים

עיסוי כפות רגליים תאילנדי

אידיאלי לבריאות הגוף והנפש. בשל עבודה על נקודת בכף הרגל חל שיפור במצבם של כלל האיברים הפנימיים, משפר את איכות השינה. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)

עיסוי קצוות

לאור המספר הגדול של נקודות עצבים ונקודות ביולוגיות פעילות על הקצוות בגוף האדם, עיסוי זה נותן אפקט מרגיע וריפוי בריאותי. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן ב%9Uיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)

עיסוי ספא נירוונה

עיסוי אנטי סטרס מרגיע מקל על לחץ ועייפות הן פיזיולוגית והן פסיכולוגית, נותן תחושה של הרמוניה ונוחות נפשית. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים) עיסוי זה יכול להיעשות על ידי מעסה אחד או לחלופין עיסוי ב-4 ידיים

עיסוי קרקפת

עיסוי זה מגביר את זרימת הדם, ונותן השפעה חיובית על האצת הצמיחה של שיער. עיסוי זה מוריד מתחים ולחצים, מרגיע. עיסוי זה מתבצע בשמן קיק מחומם

עיסוי פנים

אמצעי יעיל למאבק בעייפות, קמטים ונפיחות. הטיפול כולל עיסוי פנים עם מסכה מחדשת  לקבלת אפקט אופטימלי מומלץ לקחת תכנית של 10 טיפולים

ניחוחות אקזוטיים מזמינים אתכם לעולם צמחי גן עדן היחיד במינו.

עיסוים בריאותיים

עיסוי לספורטאים

מסאז' משמש כדי להועיל את היכולת הפיזיות ויכולות התקוד של הספורטאים. ישנם שני סוגים של הטיפול — לפני ביצוע מאמץ — לאחר ביצוע מאמץ (אחרי אימונים או פציעות ספורט) העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)


עיסוי ניקוז לימפטי

טכניקת הרזיה, כאשר הדגש הוא על הוצאת נוזלים מיותרים בגוף ועיצובו. בזמן הטיפול בלימפה, התאים מתפרקים מהר יותר ומוציאים מהגוף פסולת ורעלים, בעקבות כך נוזלים מיותרים יוצאים מהגוף, הגוף נהיה חטוב יותר והמשקל יורד. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)

עיסוי שוודי

טכניקה קלאסית ההשפעה על בשיטה של שפשוף ולחיצות. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)     

עיסוי משולב

העיסוי הכי פפולארי. הוא מכיל כמה טכניקות ביחד. כל טכניקה מחזקת את השנייה ועקב כך התוצאות טובות יותר. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי מונע היווצרות מחלות. שיטה מכאנית מיוחדת המשפיעה על הגוף פותרת בעיות בריאותיות ומשפרת את ההרגשה הכללית. העיסוי מתבצע בשמן שהוכן במיוחד על בסיס חומרים טבעיים בלבד (על בסיס שמן זרעי ענבים)

עיסוי לנשים בהיריון

עיסוי זה ניתן לקבל בין השבוע ה – 6 עד השבוע – 35.

מומלץ לבוא בלבוש נוח. הטיול מתבצע על מזרן מיוחד.

 

שירותים נוספים

אבנים אבנים חמות

Green Fresh

ניחוח רענן של עישבי תיבול, אפקט חזק של הרמת העור,  ו100% רכיבים טבעיים אלה תכונות המאפיינות את מסכת הג'ל Green Fresh!

מסכת Fresh תוספת נעימה ובריאה למסאז' שהזמנתם.

סאונה יפנית אישית — הפנינה האמיתית של הספא שלנו. בסאונה זו יוכלו ליהנות גם אלה אשר סובלים בטמפרטורות גבוהות ובדרך כלל לא מצליחים לשהות בסאונה הפינית והרוסית, מהסיבה הפשוטה שבסאונה זו יושבים עם הראש בחוץ. משמעות הדבר היא שאין עומס על הכלי דם ואפשר לנשום בחופשיות. הודות לשמנים החיוניים של צמחי מרפא ותה צמחים, סאונה זו עוזרת להסדיר את חילוף החומרים, לנקות ולהצעיר את העור. מומחים רבים ממליצים להוסיף את הסאונה הזו לכל חבילות האנטי צלוליט, ולא בלי סיבה; עור מחומם מאדים מקבל חומרים פעילים טוב יותר ב 40%.

פילינג   הוא בעל חשיבות רבה לטיפול בגוף. זה לא רק קילוף התאים המתים של העור, זהו הליך ייחודי להתחדשות הגוף שלך. פילינג יכול להתבצע כטיפול   בפני עצמו או כהליך התחלתי ברוב החבילות טיפוח שמתבצעו%T7 בספא. הפילינג תוקם להפחתת מתח, ניקוי רעלים, אנטי צלוליט וריפוי העור בכלל.   החומרים הכלולים בפילינגים השונים, עוזרים בקלות לחדור את הרקמה יחד עם עיסוי מרגיע, משפרים את זרימת הדם וזרימת הלימפה בשכבות השטחיות ובשכבות עמוקות יותר של העור, ובכך תורמים לחידוש ולהתחדשות של העור. השמת הפילינג לאחר סאונה כאשר כל הנקבוביות בעור פתוחות , מעצימה את האפקט של הסרת תאי עור מתים. טיפולי פילינג בספא שנערכים לפני תחילת עונת הרחצה יספקו לנו עור חלק יותר ועמיד יותר לשיזוף יפה.

עטיפות גוף — הדרך הקלה והמהנה ביותר לירידה במשקל ולמלחמה בצלוליט. מומחים מבטיחים שכלי זה יעיל ומסייע להסרת השומן באזורים בעייתיים, לשיפור גוון העור, לעור מתוח וגמיש. פעולת העטיפה דומה לקיטור בסאונה. לאחר ההליך, נקבוביות העור פתוחות ככל האפשר ודרכן יוצאים הרעלים ונוזלים עודפים.


 קינזיו טייפינג

קינזיו טייפינג – זוהי שיטה פשוטה ויעילה לריפוי כאבי שרירים, מתיחות בגידים וטראומות שונות אחרות? כמו כן המטומות נפיחויות בעזרת סרט מיוחד (טייפ). השיטה פותחה ע"י כירופרקט ורפלקסותרפיסט יפני קנזו קאזה בשנות ה-70 של מאה ה-20. היעילות של הטייפים הוכחה כאשר הם עזרו לספורטאים במשחקים אולימפיים וכבר יותר מ-20 שנה בשיצוש רחב ברחבי העולם. מתיחות שח הטייפ מאוד דומה למתיחות של עור האדם, ובגלל זה הטיים מקבל חלק העומס של אזורים העמוסים במיוחד ועוזר בתיפקודם.

המלצות לשימוש ותוצאה

פעולה של הטייפ מתחילה ישר אחרי הדבקתו ונמשכת רצוף 24 שעות ביממה עד 7 ימים. במשך כל התקופה הזאת אין צורך להוריד את הטייפ. הטייפ נעשה מחומרים מודרניים על בסיס כותנה ואקריל, מתייבשים מהר, לא מכילים חומרים אלרגיים ומחזיקים הרבה ימים על העור מבלי לגרום אי נוחות אפילו בזמן מגע עם המים

אפקטים:

קינזיו טייפינג יעיל בריפוי:

 • נוגד כאבים
 • נגד דלקתי
 • ניקוז לימפה
 • דינמי – משחרר תנועת גפיים ומרפקים התפוסים
 • משחרר שרירים
 • נלחם בנפיחויות והמטומות
 • ייצוב מרפק עדין

 • כאב, דלקת, מחלה כרונית של שרירי שלד
 • נקע גיד
 • חבלה ברקמות רכות
 • נקע קרסול, כתף, אצבעות
 • כאבי כתף דלקתיים
 • כאבי מרפק דלקתיים
 • בלטת עצם בעקב
 • כאבי ברכיים
 • כאבי צוור
 • כאבי ראש
 • כאבי גב תחתון ונפיחויות של נשים הרות
 • אוסטאוכונדרוזיס עמוד שידרה
 • מתנת
 • ארטרוזיס
 • עקממת
 • תסמונת התעלה
 • נפיחויות  מפרקים

בנוסף משתמשים בקינזיו טייפינג נשים הרות במטרה להוסיף תמיחה לשרירי הגב והבטן, כמו כן עוזר לנשים עם כאבי מחזור.

קיימות התוויות נגד שימוש בקינזיו טייפינג. קודם כל זה סרטן מסוגים שונים, פקקת, אלרגיה ללטקס, מחלות העור מערכתיות, בעיות לב קשות ואנשים קשישים עם עור רגיש. מתיחות היתר מצד אחד יכולה לגרום לפציעות בעור, נפיחויות,וכו. חוץ מזה לעתים רחוקות גירוי של קולטני כאב של העור יכול לגרום להגברת הכאבים וגירוד

חבילת נירוונה 60 דקות

מבצע זוגי מפנק… מתחילים בעיסוי מפנק בכפות הרגליים במכשיר מקצועי המעניק תחושת אופוריה הכולל שתייה קרה/חמה באזור מנוחה.סאונה יפנית שעוזרת להסדיר את חילוף החומרים, לנקות ולהצעיר את העור ועיסוי זוגי מפנק מבית "ספא נירוונה" המתבצע לפי בחירת הלקוח, במשך 45 דקות .

פינוק קוקוס 50 דקות

חודש חדש, מתחיל בהפתעה חדשה!

עיסוי-פילינג עמוק ומשחרר נעשה עם שמן קוקוס🥥 הידרופילי בשילוב תה ירוק 🌿אורגני!


עיסוי עם תפוזים חמים 75 דקות

 הניחוח המרענן והרך בשילוב עם התכונות הרפואיות של תפוז מקנה חושים בלתי נשכחים. פיטונצידים עוזרים להוציא מהגוף רעלים. שמן הנמצא בקליפה של התפוז מרגיע את מערכת העצבים, מחזק את המערכת החיסונית ומעלה את מצב הרוח. הטיפול פשוט, אך לא פחות יעיל: שילוב לחיצות עדינות וטכניקות מיוחדות של עיסוי מקנה רוגע ושלווה לגוף ולנפש. אחרי העיסוי מגיע הזמן לפילינג עדין בעזרת חצאי התפוז עם תוספת קוניאק. חומצות של הפירות ביחד עם ויטמין C פשוט משנים את העור שלכם, מקנים לו גמישות וברק. קוניאק עוזר לעור לספוג את ויטמין C של תפוזים. 

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות מגבת, תחתון חד פעמי.

 2. סאונה רטובה יפנית – 15 דקות

 3. עיסוי לגוף עם תפוזים חמים – 30 דקות

 4. עיסוי כתפיים וצוואר בידיים – 10 דקות

 5. מסכת פילינג עם מיץ תפוזים ו קוניאק – 20 דקות

 6. מסכת ויטמינים לפנים – במתנה


חלב ודבש 75 דקות

חוויה ייחודית המשלבת עיסוי-פילינג עור עם חלב המעניק לגוף ניקוי ותחושת רכות, לאחר הפילינג הגוף יקבל מסכת דבש וחמאה קוקוס, שמזינה את הגוף בויטמינים ומינרלים.
הפנים יקבלו התייחסות מיוחדת, עיסוי וואקום מפנק עם חמאת קוקוס הידרופילית המעניק ניקוי עמוק, גמישות וברק.
הטיפול מנקה רעלים, מחטא ומחדש את העור

החבילה כוללת:

 • בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

 • סאונה רטובה יפנית – 15 דקות 

 • עיסוי-פילינג עור עם חלב - 20 דקות

 • עיסוי ומסכה מדבש וחמאת קוקוס - 20 דקות

 • עיסוי  פנים וואקום מפנק עם חמאת קוקוס הידרופילית - 20 דקות

 • דוש וישי - 10 דקות

 • תה/קפה

י 

 חמאם קלסי 75 דקות

חמאם טורקי הוא הסוד העתיק לבריאות ורעננות. מנוחה על אבן החמה בשפע של קצף סבון - כל זה יעניק הרגשה בלתי נשכחת

החבילה כוללת:

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

 2. חמאם קלאסי עיסוי מפנק עם קצף סבון במשך 30 דקות

 3. קרצוף בחמאם עם כפפה טורקית במשך 20 דקות

 4. דוש וישי - 10 דקות

 5. תה/קפה


עיסוי שוקולד 75 דקות

הטיפול נעשה עם שוקולד אמיתי 100% קקאו. השוקולד המחומם משפיע בצורה מדהימה על חילוף החומרים בגוף ועושה את העור צעיר יותר. כל החבילה מיועדת להרגעה ומניעת לחצים. הרבה פעמים משתמשים בעיסוי שוקלד בתוכנית להרזיה והורדה במשקל.

החבילה כוללת:

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

 2. קרצוף בחמאם עם כפפה טורקית במשך 20 דקות

 3. עיסוי עם השוקולד החם במשך 20 דקות

 4. דוש וישי - 10 דקות

 5. עיסוי קרקפת או עיסוי פנים – 15 דקות

 6. תה/קפה


 7.  עיסוי קאולין 75 דקות

  קאולין זהו חימר לבן  המשמש כקרצוף עדין לעור, ממריץ את הדם, מחטא, מוציא רעלים מהגוף (קצת מלבין אותו), מרגיע עור הנחשף לשמש. 

  החבילה כוללת:

  1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

  2. קרצוף בחמאם עם כפפה טורקית במשך 20 דקות

  3. עיסוי בקאולין עם תה ירוק במשך 20 דקות

  4. דוש וישי - 10 דקות

  5. עיסוי קרקפת או עיסוי פנים – 15 דקות

  6. תה/קפה


 1.  ארומתרפיה 75 דקות

  הבסיס לארומתרפיה הוא שילוב של צמחים ארומטיים בעלי כוח ריפוי והידיים של המטפל. שמנים אתריים הם שמנים בעלי סגולות רפואיות, חודרים עמוק לגוף ומשפיעים לטובה על הפיזיולוגיה ועל האנרגיה של הבן אדם

  1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

  2. קרצוף בחמאם הטורקי במשך 20 דקות

  3. דוש וישי - 15 דקות

  4. מסכת גוף – 40 דקות

  5. עיסוי קרקפת – 15 דקות

  6. תה/קפה 

 

חבילת ים המלח 110 דקות

אנשים יודעים שבוץ ומלח מים המלח זה דבר בריא. טיפול כזה יעזור במלחמה עם הצלוליטיס, מתיחות וצלקות בעור ודלקות פרקים . תוצאות מידיות.

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

 2. כל אחד מבני הזוג יהנה מעיסוי משולב במשך 30 - 40דקות

 3. פילינג מלח – 30 דקות

 4. מסכת גוף עם בוץ מים המלח – 40 דקות

 5. דוש וישי - 15 דקות


 1. מרחצאות יפניות אופורו בסגנון קיסרי 150 דקות

בטקס ביקור המרחצאות היפניות יש תחושת אנרגיה וריפוי גדולה. טיפול זה נחשב למאוד מועיל לבריאות ומקל על תחושת העייפות. ביקור במרחצאות היפניות לוקח בערך שעה וחצי עד שלוש שעות, אך ההשפעה על הגוף שווה ערך לבילוי של יום שלם באתר נופש בריאותי

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים

 2. ניקוי גוף עם מגבת יפנית - 10 דקות

 3. טבילה בתוך אמבטיית אפורו עם מים חמים בתוספת שמנים אתריים, עיסוי מרגיע של אזור הראש והכתפיים - 20 דקות

 4. חימום באבנים חמות בתוך אמבטיית הפוראקו – 15 דקות 

 5. עיסוי " נירוונה" מרגיע ומשחרר שרירים - 45 דקות

 6. תקס התה

 7. סידרת תמונות מזכרת בקימונו תלבושות יפניות מסורתיות

 8. מנוחה בסוויטה יפנית


חבילת ספא טוקיו במרחצאות יפניות אופורו   

הטיפול מעניק תחושת רוגע עמוקה בשילוב של התמלאות אנרגטית ואפקט ריפוי.

מתחילים בטבילה באמבטיית אפורו מסורתית עם מים פושרים וערבוב של שמנים את'ריים, שבתוכה תתפנקו בעיסוי מרגיע באיזור הכתפיים ובראש.

עיסוי זה יוריד ממכם את תחושות שליליות של לחץ ועייפות.

מיד לאחר האמבטיה מחכה לכם מסאז' יפני מסורתי בשקיקי אורז.

זאת שיטה עתיקה אשר משלבת בתוכה נגיעות עדינות של חום ולחיצות בנקודות ביו-אנרגטיות.

מגע החום המרפא של שקיקי האורז, עם מיומנותם המקצועית של המטפלים שלנו ימלא את גופך בכוחות מחודשים וים של תחושות בלתי נשכחות!

בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים

ניקוי גוף עם מגבת יפנית - 10 דקות

טבילה בתוך אמבטיית אפורו עם מים חמים בתוספת שמנים אתריים, עיסוי מרגיע של אזור הראש והכתפיים - 20 דקות

מסאז' יפני מסורתי בשקיקי אורז - 45 דקות

תקס התה

 • סידרת תמונות מזכרת בקימונו תלבושות יפניות מסורתיות
 • מנוחה בסוויטה יפנית

חבילת שוקולד 110 דקות

שוקולד ידוע בסגולות הרבות שלו, הוא מרכךמותח וממריץ את העור,  ומחדש את תאי העצבים, משפר את מצב הרוח והרגשה כללית.

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים 

 2. כל אחד מבני הזוג יהנה מעיסוי משולב במשך 30 - 40 דקות 

 3. פילינג עם קפה שחור – 30 דקות

 4. מסכת גוף עם שוקולד – 40 דקות

 5. דוש וישי - 15 דקות

 6. תה/קפה


 1. גן עדן ים תיכוני 120 דקות

חמאם טורקי הוא הסוד העתיק לבריאות ורעננות. מנוחה על אבן חמה בשפע של קצף סבון, עיסוי שוודי המוריד מתח משרירי הגוף - כל זה יעניק הרגשה בלתי נשכחת.                                                                                                                                                                

החבילה כוללת:

 1. בהגעה לספא כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא ולוקר לשמירת חפצים .

 2. כל אחד מבני הזוג יהנה מעיסוי שוודי/משולב במשך 45 דקות

 3. חמאם קלאסי עיסוי מפנק עם קצף סבון במשך 30 דקות

 4. קרצוף בחמאם הטורקי במשך 20 דקות

 5. דוש וישי - 10 דקות

 6. תה/קפה

 7.  

חבילת אורכידאה 180 דקות

אצלנו בנירוונה ספא יש התייחסות מיוחדת לטיפולים זוגיים.
עיסוי זוגי עם מישהו קרוב יעזור בהורדת מתחים ובחידוש האנרגיות, אך בעיקר עיסוי זוגי יתן לשניכם אפשרות לעלות על אותו גל בין אם אתם מעבירים ביחד את הזמן בשתיקה או בדיבורים. ההנאה מהעיסוי היא גדולה יותר כשחולקים אותה עם אדם קרוב. היתרון הגדול הוא להבין שאתם מעבירים ביחד את הזמן לא רק כזמן איכות אלא כזמן הבראה וטיפול בבריאות הגוף והנפש.

 1. כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא 

 2. עיסוי זוגי נירוונה 45 דקות

 3.  השעיה שעתיים בסוויטה יוקרתית עם ג'קוזי 

 4. שמפניה ותותים


תוספות לחבילות ספא

סוויטה יוקרתית עם ג'קוזי ל3 שעותסוויטות מפוארות בעיצוב רומנטי עם ג'קוזי פרטי

 רמת השירות וניקיון הטובה ביותר יהפכו את השהות שלכם למושלמת.

אנו מזמינים אתכם להוסיף סוויטה לכל חבילת ספא ​​או להזמין בנפרד!

חבילת אורכידאה 180 דקות

אצלנו בנירוונה ספא יש התייחסות מיוחדת לטיפולים זוגיים.
עיסוי זוגי עם מישהו קרוב יעזור בהורדת מתחים ובחידוש האנרגיות, אך בעיקר עיסוי זוגי יתן לשניכם אפשרות לעלות על אותו גל בין אם אתם מעבירים ביחד את הזמן בשתיקה או בדיבורים. ההנאה מהעיסוי היא גדולה יותר כשחולקים אותה עם אדם קרוב. היתרון הגדול הוא להבין שאתם מעבירים ביחד את הזמן לא רק כזמן איכות אלא כזמן הבראה וטיפול בבריאות הגוף והנפש.

 1. כל אחד מבני הזוג יקבל למשך השהות חלוק, מגבת, תחתון חד פעמי, נעלי ספא 

 2. עיסוי זוגי נירוונה 45 דקות

 3.  השעיה שעתיים בסוויטה יוקרתית עם ג'קוזי ושמפניה 

לופט חדש לקבוצות עד 8 אנשים


סאונה רטובה חבית מים קרים

אמבט עם מפל

קריוקי עם 2 מיקרופונים

שולחן גדול לאוכל טעים

מקלחת, שירותים, חדר מנוחה