ספא שוקולד

עיסוי שוקולד - מרזה ובריא לגוף ולנפש.שוקולד לא רק אוכלים, טרנד חדש בעולם טיפוח היופי משלב שוקולד במוצריולפי המחקרים האחרונים; בשוקולד קיים מספר רב של נוגדי חמצון אשר גורמים לאיזון החומציות בגוף וגורמים לעור להתנקות מרעלים. 

אפשר להגיד שכרגע בעולם יש את "בום השוקולד" קוסמטיקה, קרמים וסבונים בריח שוקולד, למרות שחוץ מריח וצבע אין שם שום זכר לשוקולד אמיתי.אחת השיטות לריענון העור אשר מבצעים אצלנו בנירוונה ספא יפני היא כמובן העיסוי שוקולד.  אנחנו בנירוונה ספא יפני שמים דגש על השוקולד.

 

השוקולד ידוע כעשיר בוויטמינים ומינרלים כגון - סידן, מגנזיום, אשלגן וכו'. השוקולד מונע התקפי לב, הוא אפילו יכול לשמש כארוחה שלמה ומזינה במצבים קיצוניים.

השוקולד מועשר בהרבה תכונות מדהימות ומשפיע על מערכת העצבים כנוגד דיכאון בכך שהוא גורם להורמון ה"שמחה" (אנדורפין) להשתחרר. הארומה של השוקולד עוזרת נגד וירוסים וחיידקים בגוף, מונעת תחושת עייפות, עצבנות, נותן תחושת רוגע וחום פנימי.

עיסוי שוקולד זהו שילוב של ארומתרפיה, פסיכותרפיה, מסכת גוף וניקוז לימפתי אשר ביחד כל אלה תורמים לחילוף חומרים טוב יותר.

השימוש בידיים של המעסה תוך כדי מריחת השוקולד על הגוף במקום במכחול או כל כלי מריחה אחר היא שיטה עתיקה של אלפיי שנים. שיטה זו נעימה ונכונה יותר לגוף האדם.


בעיסוי שוקולד אנו מתחילים מעיסוי כפות רגליים אשר גורם לשיפור המערכת החיסונית.

כשמגיע החלק של העיסוי פנים עם השוקולד אנו מתחילים מהניקוי. תוך כדי העיסוי פנים מטפלים גם בצוואר והכתפיים וזה כדי לגרום לבלוטת הלימפה לעבוד טוב יותר ולגרום לנוזלים להתנקז. בסוף הטיפול העור נראה רענן, מרגיש נפלא ובריח מדהים של שוקולד. 

עטיפת שוקולד היא שיטה מעולה לטיפול אנטי צלוליט. עטיפה זו גורמת לנוזלים לצאת מהגוף, שורפת שומנים מתחת לאפידרמיס, ממריצה את היווצרות הקולגן,  וכמובן מזינה את העור.


להבדיל מעיסוי רגיל לא חייבים לעשות סדרת טיפולים, מספיק פעם בחודש או לקראת אירוע חשוב או כשסתם רוצים להתפנק באופן יוצא מן הכלל.

אז כולכם מוזמנים לבוא אלינו לנירוונה ספא יפני ולנסות את החוויה המופלאה הזו, מבטיחים שתתמכרו

לפרטים נוספים – 086595666

http://nirvanajapanesespa.com/

nirvanajapanesespa@gmail.com